Великобілозерська районна державна адміністрація

Порядок призначення субсидій продовжує вдосконалюватися

Дата: 06.06.2016 13:43
Кількість переглядів: 445

У цьому році  до органів соціального захисту в області за житловою субсидією звернулися 93,2 тисячі сімей. Наразі цей вид допомоги отримують 228,7 тисячі сімей. Сума коштів з державного бюджету, яка спрямована на ці виплати, становить  1077,4 млн. грн. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Як зазначила начальник відділу субсидій, пільг і компенсацій Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Лілія Скорик, затверджено спрощений порядок призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Відповідно до цих змін з першого травня 2016 року при призначенні житлових субсидій до переліку послуг, на оплату яких призначається субсидія, віднесено «управління будинком». Також тепер не враховується до сукупного доходу при призначенні субсидії державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Крім цього, передбачена можливість подання заяви та декларації для призначення субсидії в електронному вигляді.

Також доповнено перелік випадків, у яких проводиться перерахунок субсидії без звернення громадян: зміна соціальних нормативів використання житлово-комунальних послуг; нарахування плати за централізоване опалення за відсутності засобів обліку теплової енергії з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень