Великобілозерська районна державна адміністрація

Підготовку працівників сільськогосподарських професій приводять до потреб ринку праці

Дата: 12.12.2016 16:40
Кількість переглядів: 382

Питання  підготовки робітничих професій сільськогосподарського напрямку  розглянуто на засіданні робочої групи, яке провів заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков. На захід також запросили представників галузевих навчальних закладів  області, громадських організацій аграріїв та дилерських центрів торгівельних компаній  з метою спільно виробити концепцію взаємозв’язку між зацікавленими сторонами та на її основі запровадити пілотний проект на базі двох-трьох  закладів професійно-технічної освіти.

Результатом реалізації такого проекту має стати підвищення ефективності працевлаштування випускників професійно-технічних закладів.

- Виконання державного замовлення та працевлаштування випускників є пріоритетами нашої роботи,  необхідно формувати прийом учнів відповідно до потреб ринку праці, а співпраця з соціальними партнерами від декларативного характеру має перейти в реальність, яка дає конкретний результат працевлаштування, - зазначила заступник начальника управління  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Грицаєнко.

Показник  працевлаштування випускників в галузі сільського господарства знаходиться на рівні 70%, що  нижче середнього показника по області (78%).

Для виправлення цієї ситуації  Департаментом  агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, із залученням фермерів,  сільгосптоваровиробників, дилерських центрів торгівельних компаній створено робочу групу з питань визначення гостродефіцитних професій на регіональному рівні, організації навчання, проходження учнями виробничої практики на сучасному обладнанні,  стажування майстрів виробничого навчання, викладачів навчальних закладів, забезпечення випускників першим робочим місцем та підвищенням престижності професії.


 


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень