Великобілозерська районна державна адміністрація

У дитбудинку «Сонечко» свято відзначили на новому спортивному майданчику

Дата: 06.06.2016 14:44
Кількість переглядів: 444

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль привітав з Днем захисту дітей вихованців КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко». Також на свято завітали гості та друзі закладу - всі з подарунками. Наприклад, очільник регіону привіз малятам  сезонні фрукти: полуницю та черешню.

Як розповіла гостям головний лікар закладу Олена Лебедєва, Будинок дитини надає медико-соціальний захист малятам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах,  дітям-сиротам і тим, які залишилися без піклування батьків,  дітям з вадами фізичного та розумового розвитку. Заклад розраховано на 305 ліжок. Нині тут перебувають 257 малят віком від двох місяців до семи років.

Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» розташований у двох двоповерхових будівлях дитячих дошкільних закладів. У своєму підрозділі має 18 групових комплексів (30 відділень - груп). Також тут функціонують маніпуляційний кабінет, кабінет профілактичних щеплень, два фізіотерапевтичні кабінети, зали з лікувальної фізкультури і масажу, сенсорна кімната, кабінет УЗД - діагностики, клінічна лабораторія, музичні зали та літній плескальний басейн. Саме навколо останнього за кошти меценатів і було збудовано сучасний майданчик, аби діти могли відпочивати на свіжому повітрі.

Ознайомившись з роботою дитбудинку, Костянтин Бриль підкреслив, що в майбутньому обласна влада докладатиме максимальних зусиль, аби об’єднати спонсорів навколо подібних інтернатів.

- Цей дитбудинок потребує пильної уваги влади регіону.  Минулого року для нього було виділено понад 40 мільцонів гривень. Проте ми чудово розуміємо, що цих коштів вистачає тільки на харчування, ліки, оплату комунальних послуг та зарплатню персоналу. Тому хочу подякувати батькам та спонсорам, що не байдужі до вихованців дитбудинку. А також персоналу «Сонечка», адже вони приділяють сиротам більше уваги, ніж власним дітям, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень