Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено перевірку об’єктів соціальної сфери району щодо виконання капітального ремонту

Дата: 14.06.2017 16:42
Кількість переглядів: 510

Сьогодні, 14 червня 2017 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ася Ярмоленко спільно з керівниками відділу економічного розвитку, торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації Юрієм Лизюрою, відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Марією Осіпчук провели перевірку Великобілозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 комунального закладу «Великобілозерський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобілозерської районної ради та ДНЗ «Малятко» щодо виконання капітального ремонту.

На двох об’єктах соціальної сфери району ремонтні роботи розпочато в 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження в сумі 1191,318 тис. грн. та співфінансування з місцевих бюджетів в сумі 124,588 тис. грн. Було проведено внутрішній ремонт приміщень, системи водопостачання та водовідведення, встановлено санвузли та інше.

У ДНЗ «Малятко» виконується внутрішній ремонт приміщень за рахунок грантових коштів дитячого фонду ООН «UNICEF», кошторисна вартість 20,000 тис. дол. Виконання даних заходів проводиться з метою відкриття у дошкільному навчальному закладі ясельної групи.

Під час даної перевірки було вказано на недоліки, які необхідно усунути, та підписано відповідні акти за результатами виконаних робіт. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень