Великобілозерська районна державна адміністрація

У Запоріжжі розпочато новобудову, де квартиру можна буде придбати на умовах пільгового кредитування

Дата: 12.12.2016 16:43
Кількість переглядів: 392

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у церемонії закладки першого каменя нового житлового комплексу «Ветеран», розташованого у п’ятому Південному мікрорайоні Запоріжжя.

Як повідомив народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Петро Сабашук, цей житловий комплекс дасть можливість учасникам бойових дій та ветеранам війни, молодим сім'ям та переселенцям одержати власне житло на пільгових умовах придбання за підтримки місцевої влади. У планах будівництва - зведення двох десятиповерхових будинків по два під'їзди кожний.

Проектом передбачено будівництво більше 500 квартир комфорт-класу, із  них 100 перших  зарезервовано під Цільову комплексну програму по забезпеченню житлом молоді та громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Цей напрямок стане одним із пріоритетних для місцевого самоврядування на наступний рік. Рівень доступності житла планується підвищити шляхом зниження його вартості за рахунок удосконалення механізму бюджетної підтримки для придбання доступного житла за кошти бюджету міста Запоріжжя.

Тож, ураховуючи гостру потребу в придбанні житла жителями міста й області, Запорізька міська влада спільно з регіональним управлінням Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву розробили Цільову комплексну програму забезпечення молоді міста житлом на 2017-2021 роки.

Як зазначив Костянтин Бриль, програмою передбачено забезпечення житлом за пільговими умовами кредитування у першу чергу тих громадян, які знаходяться на квартирному обліку.

- Ця програма є дуже важливою для нашого краю. Головний позитив – зменшення собівартості житла за рахунок урегулювання бюджетних дотацій. Насамперед йдеться про закладення цих витрат у бюджети міста й області, а також створення зручної програми кредитування. Кожен із цих кроків допоможе учасникам АТО, молодим сім’ям та соціально слабким верствам населення, які не мають можливості придбати житло. Не варто забувати і про комерційну складову, аби наші будівельники мали можливість для подальшого розвитку. Маю надію, що в майбутньому цей мікрорайон перетвориться на куточок, де дружньо та весело житиме наша щаслива молодь, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень