Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжців запрошують поділитися своєю літературною творчістю

Дата: 22.08.2016 09:23
Кількість переглядів: 539

У липні 2016 року за ініціативою активістів громадської організації «Культурно-освітня фундація Лібері Лібераті», об'єднаних бажанням внести свій вклад у розвиток української літератури, вперше стартував літературний конкурс «Кальміюс» для творчих натур і тих, кому є що сказати. На змагання запрошують жителів областей, де зосереджена найбільша кількість вимушених переселенців, а саме: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської та Запорізької, у тому числі внутрішньо переміщених осіб віком від 16 років. Для творчих робіт визначено номінації: «Поезія», «Проза», «Драматургія», «Публіцистика».

Метою конкурсу є активізація творчих зусиль громад, налагодження діалогу, інтеграція Сходу України в загальноукраїнський культурний простір, виховання любові до слова як однієї з головних цінностей українського народу,  виявлення та підтримка літературно обдарованих людей. Участь у конкурсі дозволить не тільки проявити свої творчі та інтелектуальні здібності, але й дасть можливість отримати відгуки, познайомитися з іншими учасниками.

Серед членів журі будуть відомі не лише українські письменники, поети, публіцисти, співаки, науковці, а й іноземні журналісти і діячі культури.

Для того, щоб написати будь-який твір, потрібно мати  талант і любов до літератури. Тож організатори запрошують до участі як аматорів, так і досвідчених майстрів слова. Всім охочим подати свої роботи для участі в конкурсі необхідно звернутися за електронною поштою: kalmiusukraine@gmail.com або за номером телефону 099-140-50-29. Роботи для участі в конкурсі приймаються до 1 жовтня 2016 року. Фінал конкурсу відбудеться 11.11.2016 року.

Другим етапом проекту буде видання альманаху та зйомка короткометражних англомовних відео з учасниками для презентації найкращих робіт за кордоном у форматі творчих зустрічей, виставок і форумів, а також створення тематичного сайту для україномовних митців зі Сходу України.

Більш детально ознайомитися з інформацією можна на офіційній сторінці конкурсу в соціальній мережі «Facebooc»: https://www.facebook.com/Kalmiyus/?fref=ts

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень