Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

КОСТЯНТИН БРИЛЬ ЗАВІТАВ НА ВІДКРИТТЯ ЩОРІЧНОГО ПОКРОВСЬКОГО ЯРМАРКУ

Переглядів: 168

Традиційно захід відбувається у рамках святкування Дня міста у першу суботу жовтня. Також на Покровський ярмарок завітали керівництво міста, області і районів регіону, народний депутат України Ігор Артюшенко та інші почесні гості. Вони відвідали кілька тематичних майданчиків, розважальних та кулінарних локацій.

- В ярмарку традиційно беруть участь всі райони Запорізької області. Думаю відвідувачі оцінять - як території підготувались до свята, адже на гостей ярмарку чекає чимало сюрпризів. За давніх часів Запорізький край проводив кілька ярмарків на рік, тож нині маємо плани започаткувати ще один ярмарок влітку, яби показати - що ми маємо, чим пишаємось і залучити туристів. Стосовно Покровського ярмарку - всі запоріжці чекають цього свята, приходять сюди з дітьми, аби не лише щось придбати, а й розважитись та відпочити. Тож не забуваймо наших традицій і всіх зі святом, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час щорічного Покровського ярмарку запоріжці та гості обласного центру мають змогу відпочити разом із родиною та придбати продукцію за цінами на 10-30 % нижче, ніж у торгівельних мережах та на ринках. До ярмарку приєднались сільгосптоваровиробники та переробні підприємства усіх районів області.

За приблизними даними, в поточному році у ярмарку залучені 124 сільгосппідприємства. Товаровиробники надали широкий асортимент сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки, а саме: м'яса і м'ясопродуктів – 4,5 тонни, молока і молочної продукції – 3,6 тонни, яєць – 50,8 тис. штук, риби і рибної продукції – 2,7 тонни, соняшникової олії – 60,2 тонни, овочів – 35,1 тонни, фруктів – 49,4 тонни, зерна (пшениці, ячменю, проса, кукурудзи) - 76 тонн, соняшника - 20 тонн, круп і макаронних виробів – 13 тонни, борошна - 11 тонни, меду - 4,2 тонни та іншої продукції (хліб, хлібобулочні та кондитерські вироби, плодоовочева консервація, плодові та декоративні саджанці, насіння квітів).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин