Великобілозерська районна державна адміністрація

Вітаємо з перемогою!

Дата: 26.04.2016 15:48
Кількість переглядів: 483

У м.Запоріжжі 22 квітня 2016 року на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбулася очна обласна виставка «Освіта Запорізького краю 2016» в рамках ІІ Міжнародної конференції «Неперервна освіта: досягнення та перспективи».

На виставці «Освіта Запорізького краю – 2016» протягом 2,5 місяців знаходились у вільному доступі і проходили громадське голосування матеріали з досвіду упровадження інноваційних педагогічних технологій, нових методик навчання і виховання 412 авторів. На огляд громадськості було представлено інноваційні ідеї та досвід, педагогічні технології, навчальні програми, методичні матеріали. Взагалі взяли участь 132 заклади освіти області різних типів та форм власності. Від нашого району подали роботи два заклади освіти Великобілозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ст. №4.

За результатами проведення обласної виставки робота заступника директора з навчально-виховної роботи О.Перевало у номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти» зайняла третє місце, у номінації «Професійна діяльність учителя у сучасному інноваційному навчальному закладі» робота вчителя математики В.Дуденко зайняла третє місце.

Почесними гостями були вчені та науковці із Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, Запорізького національного технічного університету. Для урочистого нагородження переможців були запрошені директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.Озерова, голова облдержадміністрації К.Бриль.

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень