Великобілозерська районна державна адміністрація

У роботі з підлітками, які перебувають у конфлікті із законом, використовують новітні форми

Дата: 22.08.2016 11:17
Кількість переглядів: 516

Уже п’ятий рік поспіль за підтримки уряду Канади реалізується проект „Реформування системи кримінальної юстиції в Україні”. Майданчиком обрано Запорізьку, Івано-Франківську та Донецьку області. Фахівці Служби у справах дітей облдержадміністрації пройшли навчання в Канаді,  результатом чого стало створення в містах Мелітополі та Запоріжжі центрів відвідування для молоді, які перебувають у конфлікті із законом. Наразі центри відвідують 18 осіб. Метою цих закладів є проведення профілактичної роботи з підлітками, які мають умовний термін покарання, та зменшення кількості підлітків, засуджених до позбавлення волі як під час слідства, так і після винесення вироку. На початку серпня однією із новітніх форм роботи центрів стало проведення  семінару для 18 підлітків з міст Запоріжжя, Мелітополя та Івано-Франківська, який відбувся на базі ДОЗ „Лісова пісня” у с. Богатир Якимівського району.

Під час семінару молодь мала змогу зняти свій однохвилинний документальний фільм. З підлітками працювали професійні кінорежисери, які навчали молодих людей  писати сценарій, працювати з відеокамерою, робити зйомку та монтаж фільмів. Тренінг було проведено тренерами з One Minute Jr Foundation (Нідерланди).

У своїх роботах автори поділилися своїми історіями,  розповіли про свої потреби, інтереси, сподівання та плани на майбутнє. Деякі з цих історій допомагають спростувати загальні уявлення людей про молодь, яка перебуває у конфлікті із законом,  побачити  певні сторони їх життя, в якому не завжди мала місце підтримка дорослого, громади або системи, які б могли попередити правопорушення.

Після семінару підлітки  показали свої фільми батькам та близьким під час презентації. Молоді люди отримали нагороди за свою роботу та досягнення під час семінару.

Семінар організовано представництвом проекту в м. Києві у супроводі представників Управління Державної пенітенціарної служби в Запорізькій області, Запорізького обласного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді за фінансової підтримки Служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації в рамках реалізації заходів обласної Програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень