Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Про підсумки оздоровчої кампанії 2018 року

Переглядів: 178

Проведення оздоровчої кампанії 2018 року у Великобілозерському районі здійснювалося на підставі Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Комплексної районної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням районної ради від 16.03.2017 № 20 та розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.05.2018 № 125 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року у Великобілозерському районі.

За кошти державного бюджету оздоровлено 14 дітей пільгових категорій, а саме:

  • в Міжнародному дитячому центрі «Артек» за рахунок коштів державного бюджету оздоровилось 9 дітей пільгових категорій (2 дитини, які знаходяться під опікою, 5 дітей з малозабезпечених сімей та 2 дитини з багатодітних сімей);
  • в  Українському дитячому центрі «Молода гвардія» за рахунок коштів державного бюджету оздоровилось 5 дітей пільгових категорій (1 дитина, яка знаходиться під опікою, 2 дитини з малозабезпечених сімей,  1 дитина, яка знаходяться на диспансерному обліку та 1 дитина відмінник навчання).

За кошти обласного бюджету оздоровлено 19 дітей пільгових категорій району:

  •  в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Факел» оздоровилось 10 дітей пільгових категорій (3 дітей працівників агропромислового комплексу села, 6 дітей, які знаходяться на диспансерному обліку та 1 дитина з багатодітної сім'ї).
  • в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова пісня» за оздоровилась 1 дитина пільгової категорії, а саме: дитина-інвалід
  • в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Меотида»  6 дітей пільгових категорій (4 дитини з малозабезпеченої сім'ї та 2 дитини, які знаходяться на диспансерному обліку).
  • в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Аіст» за рахунок коштів обласного бюджету оздоровилась 2 дітей пільгових категорій (1 дитина з багатодітної сім'ї та 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку).

За кошти районного бюджету оздоровлено 2 дитини пільгових категорій (дитина – інвалід та дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку) в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурна райдуга». Всього на придбання путівок використано 18000 грн.

Протягом оздоровчого періоду функціонували 5 пришкільних таборівз денним перебуваннямпри загальноосвітніх закладах, в яких оздоровилась 101 дитина пільгової категорії (5 – сиріт та позбавлених батьківського піклування, 1 – дитина з інвалідністю, 1 дитина, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи,  60 - дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 3 – дітей осіб визнаних учасниками бойових дій, 1 - дитина ВПО, 17 – дітей, які знаходяться на диспансерному обліку, 12- талановитих та обдарованих, 1- дитина працівника агропромислового комплексу села.

З бюджету Великобілозерської сільської ради для роботи дитячих пришкільних таборів було виділено 54 650 грн, з них використано 52 531,79 грн (підвіз дітей до пришкільних таборів - 3 825 грн., придбання медичних аптечок – 393,25 грн, придбання продуктів харчування - 48313,54 грн).

Загалом, протягом оздоровчого періоду 2018 року відпочинком та оздоровленням охоплено 810 дітей пільгових категорій, що становить 73% від загальної чисельності.

 

 

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації                                                

 

« повернутися до списку новин