Великобілозерська районна державна адміністрація

Шановні жителі Великобілозерського району!

Дата: 23.06.2016 16:55
Кількість переглядів: 416

Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни – першу Конституцію незалежної української держави. І сьогодні ми відзначаємо її 20-річчя.

Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність. Згідно Конституції, саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція несе в собі головну і надзвичайно цінну ідею про те, що держава функціонує для людини. А людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Дорогі співвітчизники! Бажаю Вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, що дає нам Конституція.

Нехай в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

 

З повагою,

голова Великобілозерської

районної державної адміністрації                                                                                                Ю.М.Шворак

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень