Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася оперативна нарада

Дата: 05.09.2016 16:52
Кількість переглядів: 412

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 05 вересня 2016 року провів оперативну нараду за участі заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації.

Під час оперативної наради підведені підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та намічено план роботи на поточний тиждень. В ході наради мова йшла про участь голови райдержадміністрації в засіданні Ради регіонального розвитку в Запорізькій області, щодо подальших етапів проведення об’єднання територіальних громад в районі, про підготовку до наради з правоохоронними органами та колегії райдержадміністрації, результати першого етапу проведення в районі операції «Урожай-2016» та план заходів на 2017 рік, запровадження в районі інклюзивного навчання.

Розглядалось, також, питання  щодо активізації роботу на сайті райдержадміністрації з популяризації діяльності уряду та держави, регіональної політики і виконавчої влади району.

За результатами оперативної наради Юрієм Миколайовичем надано ряд доручень відповідальним виконавцям.

                            

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень