Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальний захист населення району

Дата: 25.08.2016 16:28
Кількість переглядів: 466

З метою соціального захисту малозахищених верств населення спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації постійно надаються роз’яснення щодо призначення житлової субсидії та інших видів соціальних допомог.

Протягом тижня було проведено 2 засідання комісії по вирішенню питань пов’язаних з наданням населенню всіх видів адресних допомог, пільг та соціальних послуг громадянам, під час яких були обговорені питання щодо можливості надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми.

Проводиться робота по забезпеченню санаторно-курортним лікуванням інвалідів загального захворювання та учасників бойових дій.

Виплачена компенсація на тверде паливо та скраплений газ на загальну суму 98369,00.

Підготовленні списки та платіжні доручення для виплати другого періоду державної допомоги сім’ям з дітьми, дітям інвалідам та інвалідам з дитинства, допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Спільно з головним лікарем комунального закладу «Великобілозерська центральна лікарня» О.Сторожко було проведено моніторинг щодо можливості виділення приміщення для створення притулку для жінок, які постраждали від гендерного насильства.

26 серпня 2016 року відбудеться поїздка до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Гвоздика» (смт. Кирилівка, Якимівського району) за дітьми пільгових категорій, які оздоровлювалися протягом 06.08.2016 по 26.08.2016 року, у зв'язку із закінченням оздоровчої кампанії.

 

 

 

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень