Великобілозерська районна державна адміністрація

Конкурс патріотичної пісні та поезії «Україна - це ми»

Дата: 19.12.2016 16:53
Кількість переглядів: 521

          В залі засідань райдержадміністрації 16 грудня 2016 року о 10.00 проведено районний етап конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна - це ми».

         Конкурсна програма проводилася в двох номінаціях, а саме: «Вокал» та  «Авторська поезія». Конкурсанти змагалися в трьох вікових категоріях: від 7 до 10 років,  від 11 до 14 років, та від 15 до 17 років. Участь у Конкурсі взяли 5 гуртів та 13 окремих виконавців.

         Переможцями Конкурсу стали: гурт «Дзвінкі голоси»  (Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1), Валерія Руденко (КЗ «Великобілозерська дитяча музична школа» ВРР, учениця Великобілозерської ЗОШ №3).

         За зайняте друге місце були нагороджені грамотами наступні учасники: дует «Україночка» (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №6), Бойко Марина (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №5), гурт «Водограй» (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2), Паньків Лілія (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2).

         Грамотами за зайняте третє місце нагороджені: Скиба Юлія (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №2), Бойко Наталя (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №5), гурт «Веселка» (КЗ «Великобілозерський районний будинок культури»), Хомік Маргарита (Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №5).

         Переможці та учасники конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

         Організатори заходу виносять щиру подяку учасникам Конкурсу та керівникам, які готували конкурсантів до виступів, та сподіваються про успішність участі учнівської молоді в обласному етапі конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна - це ми». Бажаємо нових відкриттів, неперевершених здобутків у пошуках себе та творчих злетів.


 


 


 


 

За інформацією відділу освіти, культури і

туризму, молоді та спорту райдержадміністрації                  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень