Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Дата: 24.10.2016 16:53
Кількість переглядів: 413

Перший заступник голови райдержадміністрації Ярмоленко Ася Іванівна  20.10.2016 року  провела засідання комісії з питань захисту прав дитини Великобілозерської райдержадміністрації. 

В роботі засідання взяли участь представники структурних підрозділів РДА соціального напрямку, лікувальних закладів району, правоохоронних органів, юристи.

До порядку денного включено питання: про надання згоди на роз’єднання дітей, позбавлених батьківського піклування  з рідними братами та сестрою, про доцільність повернення малолітніх дітей до матері, про влаштування малолітнього  до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, про стан виконання батьківських обов’язків батьками малолітнього, розгляд заяви  про встановлення регламенту побачень з малолітніми дітьми, про постановку на облік родину як таку, що опинилась в складних життєвих обставинах. Також, затверджено індивідуальний план соціального захисту дітей, які опинилася в складних життєвих обставинах.

Основними доповідачами з даних питань були представники служби у справах дітей РДА та відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту РДА.

За результатами роботи  комісії винесені відповідні рішення, визначені відповідальні виконавці, встановлені чіткі строки виконання завдань. Обговорено дату наступного засідання комісії.

 

 

 

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації                           

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень