Великобілозерська районна державна адміністрація

Про засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 08.02.2017 16:55
Кількість переглядів: 401

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 08 лютого 2017 року провів засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. До порядку денного включено питання: про стан виплати заробітної плати працівникам Великобілозерського  експлуатаційного цеху «Водоканал» КП «Облводоканал» Запорізької області.

З даного питання виступили начальники Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ Людмила Сорока, Великобілозерського відділу обслуговування громадян Кам’янсько-Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентина Краснопольська та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Красненко.

За результатами засідання надано доручення управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації звернутися до керівництва Запорізької обласної ради щодо сприяння у вирішенні питання по ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Великобілозерського  експлуатаційного цеху «Водоканал» КП «Облводоканал» Запорізької області.

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень