Великобілозерська районна державна адміністрація

Учням допомагають обирати професію інноваційними методами

Дата: 30.03.2017 16:57
Кількість переглядів: 325

Уже дев’ятий рік поспіль у центрах зайнятості області проводиться місячник профорієнтації, протягом якого фахівці центрів зайнятості спільно з представниками освіти, а також за участю роботодавців проводять профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, вчителів, батьківської громадськості.

Популярністю  у молоді користуються такі  інноваційні профорієнтаційні заходи як  квест  «Країною професій», професіографічні екскурсії до ринкоутворюючих підприємств Запорізької області. На заходах з дітьми спілкувались ветерани праці, майстри-професіонали, успішні підприємці.

Учні, які остаточно не визначилися з вибором майбутньої професії, мають можливість пройти професійне діагностування на базі обласного та районних центрів зайнятості, отримати консультації та спільно з фахівцями побудувати перспективні профорієнтаційні плани дій.

У реалізації завдань профорієнтації велику роль зіграв активно працюючий в обласному центрі зайнятості PROFI Центр. Тут проводяться тренінги та професійне тестування для школярів та студентської молоді Запорізького національного та Запорізького національного технічного університетів. Учасники заходів переконалися, що вибір професії має бути усвідомленим і  відповідати потребам сучасного ринку праці, основною вимогою якого є оволодіння робітничими професіями.

Місячник профорієнтації у Запорізькій області завершився, але питання надання якісних соціальних послуг, профорієнтації, проведення превентивних заходів серед шкільної молоді щодо обізнаності та відповідального професійного вибору завжди знаходяться в центрі уваги фахівців обласної служби зайнятості.

Учасниками різноманітних профорієнтаційних заходів, що були проведені центрами зайнятості Запорізької області,  стали близько 21 тис. осіб, у т.ч. майже 17 тисяч -  учні.


 


   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень