Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено вручення комп’ютерів для інклюзивних класів району

Дата: 28.12.2016 17:00
Кількість переглядів: 480

           

         У нашому суспільстві є різні категорії маленьких громадян, певна частина з яких має проблеми, пов’язані з розвитком та здоров'ям. І, на жаль, сьогодні спостерігається тенденція до зростання кількості дітей, які потребують соціальної адаптації, корекційно-реабілітаційної допомоги. Практика європейських країн свідчить, що більшість із цих дітей може навчатися в загальноосвітніх школах за моделлю інклюзивної освіти. Використання такої моделі передбачає надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами у звичайних класах (групах) загальноосвітніх (дошкільних) навчальних закладах за умови відповідної підготовки вчителів та надання підтримки сім'ям.

        Так, цього року, у навчальних закладах Великобілозерського району було відкрито 2 інклюзивні класи (Великобілозерський наавчально-виховний комплекс №1 та Великобілозерська загальноосвітня школа №6) та 1 група в дошкільному підрозділі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 «Дзвіночок», з метою забезпечення повноцінного навчання дітей з особливими освітніми потребами.

       Сьогодні, 28 грудня 2016 року, голова райдержадміністрації Юрій Шворак спільно з в.о. обов'язки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Марією Осіпчук відвідали загальноосвітні навчальні заклади району, з метою вручення новорічних подарунків - комп’ютерного обладнання та ліцензійного програмного забезпечення: Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 – 10 комп'ютерів та 20 солодких подарунків, а Великобілозерська загальноосвітня школа №6 отримала 9 комп'ютерів та 8 новорічних подарунків.

       - Упевнений, що оснащення шкіл комп’ютерним обладнанням та використання ліцензійного програмного забезпечення надасть додатковий потужний стимул для дітей в оволодінні новими сучасними знаннями, -наголосив Юрій Шворак.


 


 


 


 

За інформацією відділу освіти, культури і туризму,

молоді та спорту райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень