Великобілозерська районна державна адміністрація

Інформаційна зустріч з питань формування спроможної територіальної громади Великобілозерського району

Дата: 08.07.2016 17:20
Кількість переглядів: 458

В районному будинку культури 08 липня відбулась інформаційна зустріч з питань формування спроможної територіальної громади Великобілозерського району. У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації та  районної ради, сільські голови, депутати різного рівня, представники  галузей соціальної сфери, актив району та громадськість.

На сьогодні, депутати Великобілозерської сільської ради ініціювали процедуру добровільного об’єднання територіальних громад району в одну -Великобілозерську сільську громаду з адміністративним  центром об’єднаної територіальної громади в центрі села Велика Білозерка. В зв’язку з цим  на території Великобілозерської сільської ради розпочалось громадське обговорення.

В ході заходу присутні мали можливість поспілкуватись з актуальних питань  для жителів району: перспективи фінансового забезпечення об’єднаної територіальної громади,  реформування галузі охорони здоров’я та запровадження оптимізації шкіл району. Також, порушувались питання транспортного сполучення в межах району, утримання пожежного підрозділу, тощо.  

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Хілько поінформувала,  що у 2015 році в Запорізькій області вже створено шість об’єднаних територіальних громад, а цього року ще одну - Долинську сільську територіальну громаду Запорізького району. Вона запропонувала жителям Великобілозерського району, також, долучитись до числа об’єднаних громад області.

- Аби  місцеві громади не просто існували, а розвивалися та процвітали, треба крокувати в ногу з реформами. Слід активно долучатись до обговорення об’єднання громади. Адже тільки в єднанні зусиль є перспектива розвитку нашої території, покращення надання послуг населенню та вирішення питань місцевого значення безпосередньо з громадою,- зауважила заступник голови райдержадміністрації.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень