Великобілозерська районна державна адміністрація

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 14.04.2017 12:27
Кількість переглядів: 380

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Протягом тижня було прийнято 7 заяв на призначення всіх видів соціальних допомог та 9 заяв для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» протягом тижня призначено субсидію на житлово-комунальні послуги 48 домогосподарствам на тверде паливо та скраплений газ.

Виплачено щомісячну компенсацію на продукти харчування одинадцятьом учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС на суму 2224,20 грн.  Відповідно до районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2017 – 2021 роки, шістьом інвалідам Другої світової війни виплачено по 1600 гривень кожному, на загальну суму 9600,00 грн.  

Протягом тижня проведено засідання комісії з питань соціальних виплат внутрішньо переміщених осі (ВПО), які перебувають на обліку в управлінні, за результатами якої  прийнято рішення подовжити перебування на обліку внутрішньопереміщеної особи та призначити щомісячну допомогу на проживання.

 

 

За інформацією Управління

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень