Великобілозерська районна державна адміністрація

Увага підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Дата: 15.03.2017 16:16
Кількість переглядів: 337

Головне управління Держпраці у Запорізькій області попереджає, що в регіонах зафіксовано випадки відвідувань приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців кошти.

Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця (дані документи в обов’язковому порядку повинні бути наявні) та переписати дані службового посвідчення. Якщо дані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

Співробітники Держпраці у яких відсутні відповідні документи (що вище вказані) не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або головного управління Держпраці у Запорізькій області за тел. 222-75-10, 787-52-46.


 


 


 


 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та

державної реєстрації райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень