Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Робочий візит першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Дмитра Давтяна до Великобілозерського району

Дата: 15.03.2017 16:37
Кількість переглядів: 331

Сьогодні, 15 березня 2017 року, на територію Великобілозерського району прибув перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян. В ході робочого візиту представник обласної влади поспілкувався із керівництвом райдержадміністрації щодо проблемних питань району та шляхи їх вирішення. Програма, традиційно, розпочалася з особистого прийому громадян. До першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Олександровича звернулись жителі Великобілозерського району з різних питань: надання коштів на придбання рентген апарату для центральної районної лікарні, придбання спецтехніки для природоохоронних заходів,  погашення заборгованості із заробітної плати, ремонт доріг загального користування місцевого значення та інше.

Після проведення особистого прийому громадян представники органів виконавчої влади здійснили об’їзд об’єктів на території Великобілозерського району.

В ході робочого візиту перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян та голова райдержадміністрації Юрій Шворак відвідали полігон твердих побутових відходів, так як питання збору та утилізації твердих побутових відходів є одним із найактуальніших в нашому районі.

Не оминули відвідуванням і комунальний заклад «Великобілозерська центральна районна лікарня». При спілкуванні головний лікар Ольга Сторожко ознайомила з проведеними ремонтними роботами лікувального закладу.

 Під час візиту до Великобілозерської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів посадовці оглянули відремонтовані приміщення, поцікавилися роботою навчального закладу та розглянули актуальні проблеми з метою подальшого їх вирішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень