Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

Дата: 24.03.2017 15:19
Кількість переглядів: 394

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Хілько 24 березня 2017 року проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації з метою організації роботи щодо профілактики та боротьби зі сказом на території району. За результатами засідання вирішено:

  1. Розробити районну Програму оздоровлення території Великобілозерського району від сказу на 2017-2021 роки.
  2. Здійснювати контроль за проведенням заходів по зменшенню чисельності безпритульних тварин на території району згідно ст. ст. 16,23,24 Закону України від 21.02.2006 року № 3447-ІV «Про захист тварин від жорстокого поводження».
  3. Забезпечити виконання у повному обсязі планів проведення профілактичних щеплень собак, котів проти сказу у всіх населених пунктах району і господарств незалежно від форм власності.
  4. Посилити ефективність заходів щодо підтримання оптимальних розмірів популяції лисиць (у період розмноження щільність популяції не повинна перевищувати 0,5-1 гол на 1000 га угідь). Регулювати чисельність диких тварин, проводити відстріл бродячих котів і собак, вживати невідкладних заходів для вилучення та ізоляції тварин, що мають ознаки хвороб, небезпечних для життя та здоров’я людей у мисливських угіддях.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень