Великобілозерська районна державна адміністрація

Розпочато другий квартал відбору на військову службу за контрактом

Дата: 21.04.2017 13:39
Кількість переглядів: 466

Про стан проходження кампанії з відбору громадян  на військову службу за контрактом у Збройних Силах України йшлося під час обласної селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. 

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання для Запорізької області щодо відбору кандидатів для комплектування посад рядового та сержантського складу на другий квартал цього року становить 169 осіб. За підсумками відбору уклали контракти 55 жителів області, що становить 32,5% від плану. На 100% виконано план VI циклу другого кварталу, зокрема з необхідних 55 осіб відібрано 55 кандидатів.

Навесні план з відбору кандидатів на військову службу за контрактом становить 195 осіб, за станом на 19.04. 2017 прийнято 134 особи, що складає майже 69%.

-  Поставлену задачу на другий квартал необхідно виконати у повному обсязі для укомплектування нашої боєздатної армії. Треба не тільки активізувати співпрацю з центрами зайнятості, де на обліку стоїть велика кількість безробітних, посилити інформаційну агітацію, залучати до співпраці волонтерів, а й шукати нові підходи для агітації та залученню громадян на військову службу, індивідуально підходити до кожного громадянина та спілкуватися особисто, - наголосив Едуард Гугнін.

За словами представників військових комісаріатів, виконання поставленої задачі дещо ускладнюється тим, що багато хто з кандидатів не придатний до служби за станом здоров’я чи за віком. До того ж, велика кількість мешканців районів області наразі залучені на весняно-польових роботах.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень