Великобілозерська районна державна адміністрація

Кошти з ДФРР буде спрямовано на проекти з енергоефективності освітніх та медичних закладів, а також розвитку спортивної інфраструктури області

Дата: 20.04.2017 14:44
Кількість переглядів: 315

Під головуванням першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Дмитра Давтяна відбулась робоча нарада щодо формування переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. У нараді взяли участь заступники голови Запорізької ОДА Едуард Гугнін, Віктор Скобліков, а також керівники профільних Департаментів та управлінь ОДА.

Під час наради обговорювалися програми і проекти, які подані на конкурсний відбір та можуть бути реалізовані за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня під головуванням віце-прем’єр міністра-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадія Зубка відбулося засідання Міжвідомчої комісії по оцінці та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Комісією попередньо узгоджені подані областю 11 перехідних проектів з обсягом коштів з ДФРР 62,6 млн. грн.

Як зазначив під час сьогоднішньої наради Дмитро Давтян, доведений області обсяг коштів з ДФРР на 2017 рік складає 114,5  млн. грн. Наразі залишилось відібрати проекти на загальну сум 51,9 млн. грн.

- На виконання вимог чинного законодавства обов’язково необхідно спрямувати не менше ніж 10 % від доведеного обсягу ДФРР на реалізацію «квотних» проектів за наступними напрямами: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних та медичних закладів. Тож, для того, аби отримати по 11,4 млн. грн. з державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проектів за цими трьома напрямками нам необхідно відібрати якісні проекти, - сказав посадовець.

Нагадаємо також, що 3 квітня завершено прийом заявок на додатковий конкурсний відбір, який облдержадміністрація оголошувала у поточному році. Загалом на конкурсний відбір подано 225 проектів, з яких підлягають оцінюванню (відповідають умовам та критеріям відбору) 114 проектів на суму з ДФРР 268,8 млн. грн.

Відзначимо, що із загальної кількості проектів – 35 (на загальну суму 61,1 млн. грн.) проекти в галузі освіти, 17 проектів (39,3 млн. грн.) – направлені на розвиток спортивної сфери, 12 проектів (58,8 млн. грн.) –сприятимуть розвитку медичної галузі.

За результатами робочої наради Дмитро Давтян дав доручення профільним структурним підрозділам облдержадміністрації спільно з Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури проаналізувати подані на конкурс проекти з енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів та упорядкувати їх за ступенем пріоритетності. Відпрацьовані матеріали будуть передані членам регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів, для врахування під час оцінювання та відбору відповідних проектів на 2017 рік.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень