Великобілозерська районна державна адміністрація

Великобілозерський район прийняв участь в Покровському ярмарку

Дата: 10.10.2016 18:59
Кількість переглядів: 567

У Запоріжжі 8 жовтня, в рамках святкування Дня міста, традиційно відбувся Покровський ярмарок, у якому прийняли участь представники всіх районів області, артисти обласної філармонії, творчих осередків художників та майстрів мистецтв. Не став виключенням і Великобілозерський район, який підготував не лише товари місцевого виробництва для продажу на ярмарку, а й святково прибраний оригінальний намет, з урахуванням історичних та культурних традицій району та веселу концертну программу, тим самим вніс частинку свого вміння, досягнень і талану в організацію ярмарку.

Очільники регіону відвідали більшість тематичних майданчиків, що були представлені районами Запорізького краю, та привітав усіх зі святом.

Гарний настрій веселого свята гарантували українські пісні, веселі танці,  а також фото на згадку про ярмарок біля святкової української світлиці та смаколики, що були виготовлені власноруч білозерськими майстринями.

Загалом, цьогорічний Покровський ярмарок зібрав велику кількість відвідувачів Запорізького краю, незважаючи навіть на дощик в другій половині дня.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень