Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про соціальне забезпечення населення Великобілозерського району

Дата: 31.03.2017 14:50
Кількість переглядів: 454

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації щоденно проводиться прийом громадян з метою надання консультацій або призначення будь-яких видів соціальних допомог, пільг та субсидій.

Протягом тижня було прийнято 29 заяв на призначення всіх видів соціальних допомог та 11 заяв для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу.

Надано 106 довідок про отримання доходів за 2016 рік громадянам, які перебувають на обліку в Управлінні.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива» призначено субсидію на житлово-комунальні послуги: 80 домогосподарствам на тверде паливо, а на електроопалення - 90.

Станом на 31.03.2017 року 176 сімей отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 1298,6 тис. грн.

Допомогу згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» отримано:

  • по догляду за дитиною до 3-х років – 19 сімей на суму 24,4 тис. грн.;
  •  допомога при народженні дитини – 270  сімей  на суму  1003,5  тис. грн.;
  • у зв'язку з вагітністю і пологами – 12 одержувачів на суму 6,7 тис. грн.;
  • на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням –11 сімей на суму 112,8 тис. грн.;

одинокі матері – 135 одержувачів на суму 452,5 тис.грн.

Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, виплачено чотирьом сім'ям на суму 9,5 тис. грн.

Соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , та грошове забезпечення прийомним батькам отримало 2 сім'ї  на суму - 85,4 тис. грн. 

Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 76 одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 358,6 тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідами 1,2 групи, внаслідок психічного розладу, отримали 12 одержувачів на суму 67,3 тис.грн.

Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, громадянам похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду,  отримали 24 одержувача на суму 12,0 тис.грн.

Відповідно до програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2017-2021 роки виплачено матеріальну допомогу одному інваліду, який знаходиться на лікуванні програмним гемодіалізом у сумі 4000 грн.

Протягом тижня проведено засідання комісій: з питань матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, інвалідам та дітям інвалідам; з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

З метою забезпечення оздоровленням дітей пільгових категорій одна дитина, яка позбавлена батьківського піклування та одна дитина з малозабезпеченої багатодітної сім’ї будуть оздоровлені у ДП УДЦ «Молода гвардія» у квітні 2017 року.

 

 

 

 

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень