Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Оголошення

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 19 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Зміна сторони у виконавчому провадженні", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

___________________________________________________________________________________________________________

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У п'ятницю, 21 грудня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

___________________________________________________________________________________________________________

Про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

адміністратора сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Великобілозерської районної державної адміністрації

з/п

Посада на яку проводиться конкурс

П.І.Б.

Результати (загальна сума балів набраних кандидатами)

Примітка

1.

Адміністратор сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Великобілозерської районної державної адміністрації

Пархоменко Ольга Іванівна

 

Чебан Оксана Павлівна

18,0

 

 

 

15,5

Переможець конкурсу

 

 

Другий за результатами конкурсу кандидат

 

 

____________________________________________________________________________________________________

 

До уваги абітурієнтів та студентів Великобілозерського району!

Соціальна програма

Scholarship:

«Оплата за весь рік навчання у твоєму вищому навчальному закладі»

Отримай гранд для талановитих студентів загальним обсягом у 35300грн.

Деталі конкурсу: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua.

__________________________________________________________________________________________________________

 

Результат конкурсу на зайняття вакантної посади

 завідувача сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації

  Найменування посади,

на яку проводився конкурс

Прізвище, ім’я та

по батькові кандидата

Загальна

кількість

балів,

набраних кандидатом

Примітка

Завідувач сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Великобілозерської районної державної адміністрації

 

Лихач

Катерина

Валеріївна

12,6

У конкурсі брав 1 претедент

___________________________________________________________________________________________________________

Про підсумки проведення IV конкурсу "Геліантус-учитель" та проведення V конкурсу "Геліантус-учитель" у 2019 році

Шановні колеги!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.2017 № 2.2-1781 Творчим обєднанням "Соняшник" 27 березня 2018 року було проведено IV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів "Геліантус-учитель - 2018", в якому взяли участь учителі фізики, хімії, біології, географії та вчителі початкових класів.

Інформуємо, що в 2018-2019 навчальному році планується проведення V Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності "Геліантус-учитель - 2019", для участі в якому запрошуються вчителі природничих предметів (фізики, хімії, біології, географії) та вчителі початкових класів. Конкурс відбудеться 27 березня 2019 року.

Участь у конкурсі безкоштовна і тільки за особистим бажанням учителя. Інформація про умови конкурсу висвітлено в мережі Інтернет на сайті helianthus.com.uа в розділі "Геліантус - учитель".

Телефон оргкомітету: (096)-231-81-33; (093)-197-79-11; (099)-968-69-03 або e-mail: helianthus.gra@gmail.com.

 

З повагою 

Заступник Міністра освіти і науки України                                                                                  Павло Хобзей

___________________________________________________________________________________________________________

 Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалежні люди»

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні люди», який відбудеться у Нетішині 26 серпня 2018 року.  

Запрошуємо усіх, хто хоче знайти нових друзів, відвідати наше місто та пропагує здоровий спосіб життя. Свої сили ви зможете спробувати на дистанціях 5 км, 10 км та 21 км.

Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: https://timingevents.com/ua/events/190 або https://goo.gl/x4PyAL. Ознайомитись з правилами та детальнішою інформацією ви можете скачавши положення про марафон.

Контакти організаторів: Вікторія (0673881646), Вікторія (0679769073). Біжимо разом!

 

З повагою ГО «Успішна молодь Нетішина» 

 

___________________________________________________________________________________________________________

Прокурор області здійснює особистий прийом громадян

у режимі відеоконференції

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян.

Тому, забезпечення всебічного та об’єктивного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань органів прокуратури України.

Ефективним інструментом реалізації права громадян на звернення до органів прокуратури для  реального поновлення їх  порушених прав, у тому числі через неефективність роботи місцевих прокуратур, залишається звернення громадян у відділах місцевих прокуратур сільської місцевості в режимі відеоконференції на поточний рік.

Відповідно до графіку прийому громадян в режимі відеоконференції буде здійснюватись у приміщеннях Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Михайлівського відділів Енергодарської місцевої прокуратури кожний третій понеділок місяця о десятій годині.  

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефоном Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Михайлівського відділів Енергодарської місцевої прокуратури (238) 2-33-29; (275) 7-26-03; (232) 2-04-49 відповідно.

В день прийому необхідно зі зверненням з’явитись до відповідного відділу місцевої прокуратури для спілкування з прокурором області в режимі відеоконференції, при собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.

___________________________________________________________________________________________________________

До відома!

Список ліквідованих установ Великобілозерського району

За результатами рішення колегії Державного архіву Запорізької області від 22 лютого 2018 року № 1 «Про підсумки роботи архівних установ області за 2017 рік та їх завдання на 2018 рік» інформуємо про список ліквідованих установ Великобілозерського району Запорізької області (список ліквідованих установ Великобілозерського району).

В разі необхідності отримання документів з кадрових питань (особового складу), просимо звертатися до трудового архіву Великобілозерської сільської ради за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Соборна, 18. (в минулому територія Червоної сільської ради - вул.Червонофлотська).

 

За інформацією архівного відділу райдержадміністрації

_______________________________________________________________________________________________________

Увага!   Проводиться   прийом   громадян!

Представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Дємєнєвою Оленою Василівною проводиться прийому громадян: перший та третій понеділок місяця з 09:00 до 12:00 год.

Прийом проводитися у кабінеті № 104 (1 поверх) відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

 

За інформацією

Регіонального представництва

Уповноваженого Верховної Ради

з прав людини в Запорізькій області

___________________________________________________________________________________________________________

Про наявні КЛ зв`язку

Мелітопольські високовольтні електричні мережі являються структурним підрозділом ПАТ «Запоріжжяобленерго», мережі Товариства (суспільно важливі об`єкти) розташовані по всій території Запорізької області. Нажаль у зв`язку з криміногенною ситуацією, яка склалась зараз в області, пошкодження майна (кабелів зв`язку, тощо) крадіжки матеріалів та устаткування з діючих об`єктів Товариства, набувають системного характеру.

Тому для недопущення таких ситуацій (пошкодження кабельних та повітряних ліній) повідомляємо, що по населеному пункту с. Велика Білозерка проходять КЛЗ (кабельні лінії зв`язку), ВОЛЗ.

Додатково повідомляємо, що перед проведенням будь-яких робіт в охоронних зонах або поблизу об`єктів електроенергетики (земляних, будівельно-монтажних робіт) необхідно письмово попереджувати МВЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» (м. Мелітополь, вул. Чкалова, 33, телефон -  06192-52750; 0619279390).

Без погодження з ПАТ «Запоріжжяобленерго» виконання робіт не можливе!

 

За інформацією МВЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго»

___________________________________________________________________________________________________________

До уваги населення району! Змінено тарифи на автоперевезення

21.12.2017 року на обласній нараді за участю керівників автотранспортних підприємств, ПрАТ «Запоріжавтотранс» та представників громадськості обговорено питання щодо підвищення верхнього граничного рівня тарифу на перевезення пасажирів на внутрішньо обласних маршрутах.

Враховуючи зростання мінімальної заробітної плати та вартості паливно-мастильних матеріалів, за результатами наради було погоджено новий верхній рівень тарифів на перевезення пасажирів 0,60 грн./пас.км. (із 0,70 грн./пас.км. запропонованих керівниками автотранспортних підприємств, до 21.12.2017 року даний тариф складав 0,44 грн./пас.км.).

Відповідно, доводимо до Вашого відома, що з 01 лютого 2018 року зросли тарифи на перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах в залежності від розміру тарифів та відстані.

 

За інформацією відділу економічного розвитку, торгівлі

та державної реєстрації райдержадміністрації   

___________________________________________________________________________________________________________

                                                                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                           Наказом Міжрегіонального управління НАДС у                                                                                                                                                            Дніпропетровській та Запорізькій областях

                                                                                                                           від « 27 » червня 2018 року  № 23-од

ПЛАН-ГРАФІК

проведення Міжрегіональним управлінням НАДС

у Дніпропетровській та Запорізькій областях

тематичної прямої телефонної лінії

 у ІІ півріччі 2018 року

Місяць

Дата проведення

Тематика лінії

 

 

Липень

 

5, 12, 19, 26

 

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Серпень

 

2, 9, 16, 23, 30

 

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Вересень

 

6, 13, 20, 27

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Жовтень

 

4, 11, 18, 25

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Листопад

 

1, 8, 15, 22, 29

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Грудень

 

6, 13, 20, 27

 

Телефонна лінія «Державна служба»

(061) 224-62-77 – начальник Управління  С.І. Бамбизова

(061) 239-07-58 – головний спеціаліст Управління О.М. Семенових

(061) 239-07-97 – головний спеціаліст Управління Л.Ю. Касюн

  __________________________________________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

З 06.11.2017 року прийом заяв на отримання адміністративних послуг Управління соціального захисту населення Великобілозерської райдержадміністрації, а саме:

- призначення державної соціальної допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами;

- призначення допомоги при народженні дитини;

- призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

буде здійснюватися в Центрі надання адміністративних послуг Великобілозерської райдержадміністрації за адресою: с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125 (будівля Великобілозерської сільської ради), телефон для довідок: 20981.

 

За інформацією сектору з питань організації діяльності

Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації     

___________________________________________________________________________________________________________

  УВАГА!!!

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ЕНЕРГОДАРІВСЬКОЮ

 ДЕРЖАВНОЮ НОТАРІАЛЬНОЮ КОНТОРОЮ

 

Вівторок

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Середа

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Четвер

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

П’ятниця

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Субота

з 8-00 до 12-00   з  12-45 до 17-00

Адреса нотаріальної контори: м.Енергодар, вул.Українська, 17.

 

Завідувач державною  нотаріальною конторою                                                                В.А.Жебелюк

___________________________________________________________________________________________________________                                                                              

До уваги жителів Великобілозерського району!

З метою протидії розкрадання кабельно-провідникової продукції та промислового обладнання, доводимо до Вашого відома, що за інформуванням Головного управління Національної поліції в Запорізькій області про факти скоєння злочинів з розкрадання кабельних ліній зв’язку на території Великобілозерського району, громадяни отримають грошову винагороду.

 

              За інформацією відділу економічного розвитку,

торгівлі та державної реєстрації райдержадміністрації 

_____________________________________________________________________________________________________________

До уваги юридичних та фізичних осіб району! 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з метою зменшення випадків виробничого травматизму напередодні опалювального сезону Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради запрошує посадових осіб та відповідальних спеціалістів пройти навчання з Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж на його базі.

Також звертаємо увагу, що санітарна лабораторія даного Центру здійснює атестацію робочих місць за умовами праці  (Свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України від 17.09.2015 № 0941).

З метою підвищення рівня знань по питаннях охорони праці, заощадження фінансових ресурсів та часу для створених груп слухачів заняття можуть проводитися з виїздом до підприємств та організацій району . 

Контактні телефони : (0612)623502; (050)6726486; (068)4637870.

     

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації

___________________________________________________________________________________________________________