Великобілозерська районна державна адміністрація

Символіка району

Символіка Великобілозерського району затверджена рішенням № 8 тридцять третьою сесією 5-го скликання від 14 серпня 2009 року «Про затвердження змісту,опису та порядку використання символіки  Великобілозерського району"

Герб Великобілозерського району: у синьому полі летить золотий степовий орел над двома зеленими могилами (курганами), над орлом – п"ять срібних восьмипроменевих зірок, середня з яких більша від інших, у золотій основі – синя хвиляста балка.

          Степовий орел та кургани відображають природні особливості району та його минуле: 5 зірок символізують 5 сіл (більша- Велику Білозерку, інші – Гюнівку, Зелену Балку, Новопетрівку та Качкарівку), підкреслюючи назву району. Зірки можуть також символізувати і 5 сільських рад. Золота основа означає багатий степ, а синя хвиляста балка ( горизонтальна смуга) – річку Білозерку.

                                                           Герб Великобілозерського району: у синьому полі летить золотий степовий орел над двома зеленими могилами (курганами), над орлом – п"ять срібних восьмипроменевих зірок, середня з яких більша від інших, у золотій основі – синя хвиляста балка.           Степовий орел та кургани відображають природні особливості району та його минуле: 5 зірок символізують 5 сіл (більша- Велику Білозерку, інші – Гюнівку, Зелену Балку, Новопетрівку та Качкарівку), підкреслюючи назву району. Зірки можуть також символізувати і 5 сільських рад. Золота основа означає багатий степ, а синя хвиляста балка ( горизонтальна смуга) – річку Білозерку.

Великий Герб Великобілозерського району : щит з гербом району вписано в декоративний картуш і увінчано золотою районною  короною, внизу картуша вписані золоті колоски.

       У Великому Гербі золоті колоски підкреслюють аграрну специфіку району. Щит увінчує стилізований золотий територіальний вінець, що вказує на приналежність герба саме району.

                                                         

Прапор Великобілозерського району - прямокутне полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3, яке складається з трьох горизонтальних смуг – синьої, жовтої та синьої ( співвідношення їхніх ширин рівне 2:1:1), на верхній  синій смузі 5 білих 8-променевих зірок, середня більша від інших.

На прапорі верхня смуга символізує мирне небо, жовта-щедрі степові землі та сільське господарство, є втіленням щедрості й добробуту, нижня синя – річку Білозерку.


                                                            

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень