Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Загальна інформація

 

7 жовтня 2012 року набрав чинності Закон України “Про адміністративні послуги”, основною метою якого було створення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання, підвищення рівня прозорості в наданні адміністративних   послуг, спрощення процедур надання адміністративних   послуг. Цей Закон визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

На виконання вимог Закону України “Про адміністративні послуги ”, з метою забезпечення надання адміністративних послуг в районі, створено сектор з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Великобілозерської райдержадміністрації в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

           


 

Завідувач сектору з питань організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації, адміністратор  – Трошина Тетяна  Віталіївна


 

Адміністратор сектору з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністраціїЛихач Катерина Валеріївна


 

Місцезнаходження: Запорізька область, Великобілозерський район, с.Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125 (приміщення Великобілозерської сільської ради).


 

Телефон  для довідок (06156) 2-09-81.


 

Графік прийому суб’єктів звернень:

 понеділок, середа, четвер  з 8.00 до 16.00.

  вівторок  з 9.00 до 20.00 (прийом громадян у вівторок до 20.00 за попереднім записом за телефоном або особисто)

                             п’ятниця з 8.00 до 15.00.

прийом суб’єктів звернень у секторі з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації здійснюється без перерви на обід.


 

Вихідні: субота, неділя, святкові дні.