Великобілозерська районна державна адміністрація

Запобігання та виявлення корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Великобілозерської райдержадміністрації співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Тому, у разі якщо особам відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Великобілозерської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, вони можуть звертатися та повідомити про наявну інформацію електронною поштою на адресу Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції Великобілозерської райдержадміністрації: vbeloz@ukr.net.

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

 

Контактна особа від районної державної адміністрації по роботі з викривачами – головний спеціаліст – юрисконсульт апарату облдержадміністрації

Добриднік Інна Петрівна

тел. 2-04-48та електронна адреса: vbeloz@ukr.net

 

порядок роботи: 

Понеділок : четвер: 8:00 – 17:00;

П'ятниця: 8:00 – 15.45

Обідня перерва: 12:00 – 12:45.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень